AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis:
9.8.2019

Rožnov vydal nový kalendář na rok 2020

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Kalendář reprezentativních fotografií města pro rok 2020 vydalo město Rožnov pod Radhoštěm. Obsahem kalendáře jsou fotografie zařazené do publikace města Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, kterou město vydalo před dvěma lety při příležitosti svého 750. výročí. 

Každý měsíc kalendáře znamená jednu zajímavou fotku z Rožnova. „V kalendáři jsou fotografie z Masarykova náměstí, z Jurkovičovy rozhledny, nechybí architektura Jana Kobzáně v Zahumení a samozřejmě také fotografie z Valašského muzea v přírodě. Kalendář vychází z fotografií, které město použilo do své reprezentativní publikace Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, která vyšla v roce 2017 v rámci oslav 750. výročí města,“ uvedl Martin Beníček, vedoucí Oddělení kultury a cestovního ruchu MěÚ Rožnov.  

Kalendář města na rok 2020, který může být třeba dobrým tipem na dárek, je v prodeji v turistickém informačním centru na Masarykově náměstí za cenu 95 korun.

 

Autor / zdroj: Marek Havran

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Luhačovice vybudují hřiště na pétanque, těší se na něj zejména senioři

Nové hřiště na oblíbenou hru pétanque nabídne svým občanům i široké veřejnosti už brzy město Luhačovice.

Post

Silnici z Vlachovy Lhoty do Mirošova už sesuv nehrozí

Při průjezdu po silnici z Vlachovy Lhoty do Valašských Klobouk-Mirošova se už motoristé nemusejí obávat prasklin ani sesouvání silničního tělesa. Siln

Post

Zlínský kraj ocenil nejlepší knihovny a knihovníky roku 2019

Nejlepší knihovny a knihovníky Zlínského kraje pro rok 2019 ocenili představitelé Zlínského kraje při slavnostním ceremoniálu, který se v sídle kraje

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA