CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Štístko a Poupěnka.
Štístko a Poupěnka.
9.12.2018

Štístko a Poupěnka dorazí do Otrokovic se zbrusu novým představením

OTROKOVICE

Naučíte se, co se má a co ne, pomůžete Budulínkovi, nepustíte zlého vlka ke kůzlátkům a vytvoříte největší Stonožku Ponožku. To všechno při představení Štístka a Poupěnky, kteří za vámi do Otrokovic dorazí v neděli 16. prosince.

Je tady naše zbrusu nové představení, ve kterém vám Štístko a Poupěnka zazpívají nejnovější písně z jejich prvního DVD filmu - Jedeme na výlet. Společně s nimi se naučíte, co se má a co ne s písničkou Jojojo nenene, zalítáte si s Letí neletí, pomůžete Budulínkovi, nepustíte zlého vlka ke kůzlátkům s písničkou Vlk a kůzlátka, vytvoříte největší Stonožku Ponožku, dokonce přijede i Vodník Brekeke a možná si Káča zatančí s čertem...

A protože Štístko a Poupěnka umí cokoli, budete s nimi tančit na písničky: Bláznivý den, Tanči tanči a Elo elo veselo! Po představení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Takže pojeďte na výlet s nimi. Štístko a Poupěnka už se na vás těší.

V Otrokovicích se představení hraje v neděli 16. prosince od 10 hodin v Otrokovické BESEDĚ.

Další informace:
Délka představení je zhruba 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 2 let. Každá osoba (dospělý i každé dítě bez omezení věku) musí mít platnou vstupenku.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Boleslav v pátém zápase porazila Zlín a jde do čtvrtfinále

V rozhodujícím pátém zápase předkola šlo o všechno a Bruslaři měli oproti Zlínu výhodu domácího prostředí.

Post

Boleslav vybojovala ve Zlíně mečbol

Vyrovnaný zápas rozhodl ve 45. minutě uzdravený kapitán Bruslařů Michal Vondrka, který kvůli viróze vynechal zápasy v Mladé Boleslavi.

Post

Druhý zápas pro Zlín, série je před cestou na Moravu vyrovnaná

Vstup do druhého zápasu se hostům povedl lépe, hned na začátku totiž šikovnou tečí dostal puk za Růžičkovy záda Dufek. Bruslaři se tak celý zápas marn

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA