CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2018

Do Březůvek na Zlínsku míří nablýskané trucky

BŘEZŮVKY

Od pátku 17. do neděle 19. srpna se uskuteční v Březůvkách na Zlínsku už 13. ročník Truck Srazu. Nablýskané kamiony budou k vidění i ve Zlíně a jeho okolí.

Do Březůvek se opět sjedou trucky z několika evropských států. Tamní areál se otevře v pátek v 17:00. V 19:00 vyjedou kamiony do Zlína, do ulice Hradské, kde zastaví v 19:30 a kde je bude moci obdivovat veřejnost. Ve 20:30 se celá kolona vydá zpět, trasa povede přes třídu T. Bati, ulici Díly IV., ulice Štefánikova a Osvoboditelů. Tady odbočí na Kudlov a vrátí se do Březůvek.

V sobotu začne program v březůvském areálu Kapřín v 10:00. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže, ukázky RC modelů, volit se bude nejkrásnější truck. Celý den budou k dispozici stánky s občerstvením, zahraje country kapela Pěšáci a po setmění vypukne světelná show. I letos bude zajištěna kyvadlová doprava z Kudlova (konečná MHD 32) do Březůvek a zpět.

V sobotu se kamiony vydají na spanilou jízdu po okolí. Trasa povede z Březůvek na Provodov, Zelené údolí, Želechovice nad Dřevnicí, Zlín – tady projedou ulicemi Vizovická, třídou Tomáše Bati, kde odbočí na ulici Březnická, a dále do Bohuslavic a Březůvek.

Více k programu Truck Srazu zájemci najdou na webu www.truck-sraz-zlin.cz.

Autor / zdroj: Zdeněk Urbanovský

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Boleslav v pátém zápase porazila Zlín a jde do čtvrtfinále

V rozhodujícím pátém zápase předkola šlo o všechno a Bruslaři měli oproti Zlínu výhodu domácího prostředí.

Post

Boleslav vybojovala ve Zlíně mečbol

Vyrovnaný zápas rozhodl ve 45. minutě uzdravený kapitán Bruslařů Michal Vondrka, který kvůli viróze vynechal zápasy v Mladé Boleslavi.

Post

Druhý zápas pro Zlín, série je před cestou na Moravu vyrovnaná

Vstup do druhého zápasu se hostům povedl lépe, hned na začátku totiž šikovnou tečí dostal puk za Růžičkovy záda Dufek. Bruslaři se tak celý zápas marn

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA