Sport 13.6.2018

V úterý 12. června v dopoledních hodinách se uskutečnilo slavnostní přestřižení pásky u příležitosti otevření nově zrekonstruované Městské sportovní haly Otrokovice.

Bára Karlíková přivezla z Londýna stříbro a bronz
Sport 22.5.2018

O uplynulém víkendu hostil Londýn mezinárodní závod v gymnastickém aerobiku Heathrow Aerobic Championships 2018. Mezi jedenácti státy měla zde své zastoupení i Česká republika. Nejúspěšnější ve finále v seniorské kategorii jednotlivkyň se stala otrokovická Barbora Karlíková.

Stanciu a Lafata přispěli k výhře Sparty nad Zlínem
Fotbal 5.5.2018

Po nepovedeném zápase v Ostravě přivítala Sparta Zlín. V ligových zápasech s Fastavem neprohrála od roku 2009 a tato bilance nekončí. Letenští totiž zvítězili 2:1 díky brankám Nica Stancia a Davida Lafaty, za hosty korigoval Ubong Ekpai.

Zlínský kraj podpořil sportovní akce a činnost částkou přesahující 16 milionů korun
Sport 1.5.2018

Částku v celkové výši 16 356 000 korun uvolnil Zlínský kraj na podporu sportovních a mládežnických akcí. Drtivá většina podpořených akcí však směřuje výhradně do sportu.

Zlín MOL Cup neobhájí. jejich cestu ukončil v semifinále Jablonec
Fotbal 26.4.2018

Po loňském senzačním vítězství v poháru, končí letos ševci těsně před branami finále. Stopku jim vystavil Jablonec, který na zlínské Letné vyhrál 1:0. O jedinou trefu utkání se ve 28. minutě zasloužil hostující Lukáš Masopust.

Sportovcem Zlínského kraje za rok 2017 byl vyhlášen boxer Miroslav Šerban
Sport 11.4.2018

Boxer Miroslav Šerban byl vyhlášen absolutním vítězem ankety Sportovec Zlínského kraje 2017. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v pondělí 9. dubna na zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně.

Zlín překvapivě veze tři body ze Slavie
Fotbal 2.4.2018

Zlín šel v Edenu brzy do vedení, sešívaní neproměnili penaltu, dvakrát trefili tyč, a i když se jim do půle podařilo vyrovnat, nakonec jsou bez bodu. O výhře Zlína rozhodl v nastaveném čase po rychlém brejku Ekpai.

Ve Zlíně rozhodla jediná branka, ševci doma padli s Plzní
Fotbal 19.3.2018

Utkání za mrazivého počasí začali lépe hosté, kteří šli ve 12. minutě zásluhou Koláře do vedení. Jak se později ukázalo, byl to také jediný gól zápasu.

Zlín vyřadil Hradec Králové v MOL cupu
Fotbal 15.3.2018

Žlutomodří se ujali vedení na začátku druhého poločasu, když se uchytila hlavička Kopečného. Pak přišlo několik nevyužitých šancí Votroků, leč bez gólového efektu. O postupu Zlína do semifinále poháru MOL Cup definitivně rozhodl v závěru Holzer, který využil rychlého protiútoku.

Drama mezi Olomoucí a Zlínem rozsekl v závěru Strapáč
Hokej 7.3.2018

Od čtrnácté minuty sice museli Kohouti dotahovat, ve druhé třetině se jim ale podařilo vyrovnat a na začátku třetí dokonce otočit vývoj utkání. Zlínu se ještě podařilo vyrovnat, jen čtyři minuty před koncem však vystřelil první vítězství pro Hanáky Petr Strapáč.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Plzeň potvrdila zisk Prezidentského poháru vítězstvím nad Zlínem
Hokej 5.3.2018

Plzeň se ze základní části Tipsport extraligy rozloučila domácím vítězstvím nad Zlínem. Prezidentský pohár získala podruhé v klubové historii – poprvé tomu tak bylo v ročníku 2009/2010, kdy v základní části uhrála 106 bodů.

Sparta urvala proti Zlínu důležité body
Hokej 1.3.2018

Velmi důležitý zápas zvládla Sparta ve středu v O2 areně. I přes ztrátu dvoubrankového vedení nakonec v 56. minutě zajistil domácím vítězství Juraj Mikuš, a sparťané si tak připsali důležité tři body v boji o play off.

Karviná rozstřílela Zlín
Fotbal 26.2.2018

Karvinští v domácím prostředí doslova přejeli účastníka Evropské ligy a zvítězili s přehledem 4:0. Dvakrát se trefil Tomáš Wágner, jednu trefu shodně zaznamenali Lukáš Budínský a Marek Janečka.

Zlín zvítězil v Třinci i podruhé v sezóně
Hokej 7.2.2018

Třinecká vítězná série končí. Počítadlo úspěšných zápasů se zastavilo na čísle sedm. V posledním předolympijském zápase Oceláři narazili na Zlín, který dokázal pod Javorovým vyhrát i druhý zápas v sezóně.

Hradecký Bednář završil třístovku, vstřelil hattrick a popravil Zlín
Hokej 5.2.2018

Hradečtí zvítězili v souboji se Zlínem a stáhli náskok Plzně zase o jeden bod. O své výhře rozhodli v druhé třetině, kdy skóre otočili třemi brankami.