SPORT

Zlín s mistrem dvakrát vedl, ale vítěznou jízdu Komety nezastavil
Hokej 17.1.2018

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 30. kola Tipsport extraligy s Brnem 2:4 a do třetice favorita v domácí sérii nezaskočili. Mistrovská Kometa pokračuje na vítězné vlně, úspěšnou šňůru natáhla na devět výher v řadě.

Sparťané loupili ve Zlíně
Hokej 6.1.2018

Po bezbrankové první třetině šli sparťané zásluhou Zbyňka Michálka a Miroslava Formana do vedení 2:0, které Berani dokázali dotáhnout. Na druhou trefu obránce Michálka a další gól Lukáše Pecha už ale odpověď nenašli, a sparťané tak vezou ze Zlína tři body.

Mladá Boleslav v nájezdech nestačila na Zlín
Hokej 4.1.2018

V prvních dvou třetinách Bruslaři rychle inkasovali a prohrávali o dva góly. Do třetí periody však vstoupili úplně jinak. Berany začali přehrávat a utkání se jim podařilo srovnat. Přesto nakonec slavil po samostatných nájezdech Zlín.

Na tři body proti Zlínu stačila Olomouci jedna branka
Hokej 27.12.2017

Souboj sousedů v tabulce se již od úvodní třetiny vyvíjel lépe pro domácí mužstvo, když se ve třetí minutě tečí prosadil Herman. Kohouty brzké vedení uklidnilo a po celý zápas hráli svou hru a Zlín nepouštěli do velkých šancí.

Zlín se s Evropskou ligou rozloučil prohrou
Fotbal 8.12.2017

Zlínští zakončili své působení v Evropské lize prohrou 0:2. První poločas se ševcům povedl a Lokomotiv téměř k ničemu nepustili. Ovšem od vyloučení Gajiče z 58. minuty převzal iniciativu hry Lokomotiv.

Hradec po osmi prohrách v řadě vyhrál ve Zlíně 3:2 v prodloužení
Hokej 6.12.2017

8 zápasů, více než tři a půl roku. Tak dlouho nevyhrál Hradec na Zimním stadionu Luďka Čajky. Hradeckým hokejistům se to ale podařilo na devátý pokus a prokletí zlomili. Tato výhra má ale lehkou pachuť hořkosti, neboť k plnému bodovému zisku třech bodů scházelo pouhých 10 vteřin.

Zlín poprvé v sezoně  srazil Pardubice
Hokej 4.12.2017

Zlín poprvé v sezoně srazil Pardubice

Zlínští v zajímavém utkání plné branek dokázali porazit celek z Pardubic v poměru 5:2. Hned dvě trefy zaznamenali za domácí Zdeněk Okál a Jiří Ondráček.

Výborný nástup Beranů srazil Piráty v dohrávce do kolen
Hokej 30.11.2017

Piráti odjeli k dohrávce 25. kola do Zlína, kde v úvodní třetině třikrát inkasovali. Přestože v prostřední části snížil jediný chomutovský střelec Brett Flemming, domácí odpověděli, takže třígólový rozdíl ukazovala světelná tabule i po šedesáti minutách.

Bodovou sérii Sparty ukončil Zlín
Hokej 22.11.2017

Sparťané sice první dva ze série tří domácích zápasů vyhráli, poslední dílek do sbírky ovšem nepřidali. Sparťané si vylámali zuby na brankáři Kašíkovi, kterého překonali až v 52. minutě.

Zlín v nastaveném čase vyválčil se Spartou bod
Fotbal 6.11.2017

Diváci na Letné měli možnost vidět dramatický a emotivní zápas až do posledních minut. Ševci se dostali do vedení v 15. minutě, když se trefil Ekpai. Sparta však po brankách Šurala a Janka dokázal duel otočit a Zlín musel dotahovat. Ševci se nakonec dočkali, když se v první minutě nastaveného času prosadil střídající Adnan Džafič.

Zlín podal sympatický výkon, Kodani ale podlehl 0:3
Fotbal 3.11.2017

Zlín na půdě Kodaně nezačal vůbec špatně, ale poté začala přebírat otěže utkání domácí Kodaň a v 40. minutě z toho vytěžila první braku utkání, když se trefil Michael Lüftner. Začátek druhé půle pak byl pro ševce studenou sprchou.

Zlín postoupil do čtvrtfinále poháru přes Vlašim až po penaltovém rozstřelu
Fotbal 26.10.2017

Fotbalisté Zlína v utkání poháru MOL CUP nastoupili na půdě druholigové Vlašimi. Ševci šli do vedení po půl hodině hry brankou Železníka, domácí ale po hodině hry vyrovnali brankou Fotra. O postupujícím rozhodly až pokutové kopy, které zvládli lépe hráči Zlína.

V husté mlze remizoval Zlín s Kodaní
Fotbal 20.10.2017

Ani ve druhém utkání na domácí půdě ševci v Evropské lize neprohráli. Se silnou Kodaní uhráli cenný bod za remízu 1:1. Zápas doprovázela obrovská mlha, kvůli které musel být duel na několik minut i přerušen.

Ševci vykročili za obhajobou poháru výhrou v Písku
Fotbal 5.10.2017

Fotbalisté Zlína vstoupili do dalšího ročníku poháru MOL Cup vítězně, když si ve 3. kole dokázali poradit s třetiligovými fotbalisty Písku. Ti však nedali Zlínským nic zadarmo.

Zlín prohrál v Moskvě,, rozhodl špatný začátek zápasu
Fotbal 29.9.2017

Utkání nezačalo vůbec dobře a vlastně již jeho začátek rozhodl o osudu utkání. Ve 2. minutě se trefil z penalty Manuel Fernandes, který pak přidal další dvě trefy v 6. a 17. minutě.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.