SPORT

Jakubov vystřelil Zlínu proti Teplicím tři body v nastaveném čase
Fotbal 19.8.2018

Téměř po celé utkání byli ševci lepším týmem, ale ve finální fázi se jim nedařilo. V samém závěru však přišel dlouhý centr do vápna, do zakončení se protlačil střídající Alexander Jakubov a ten svoji první ligovou brankou rozhodl o výhře Zlína 1:0.

Hvězdou Barum Czech Rally Zlín bude Dani Sordo
Motorsport 13.8.2018

Ve Zlíně a jeho okolí se pojede slavná Barum Czech Rally Zlín. Letošní již 48. ročník legendární automobilové rally se uskuteční od pátku 24. do neděle 26. srpna. Hvězdou startovního pole bude španělský jezdec Dani Sordo na voze Hyundai i20 R5.

Plzeň potřetí vyhrála o jednu branku, tentokrát se Zlínem
Fotbal 12.8.2018

Poprvé v nové sezoně nastoupil v základní sestavě Martin Zeman a byl to on, kdo skvělou přihrávkou založil gólovou akci, na jejímž konci byl kanonýr Michael Krmenčík. Jeho branka se později ukázala být vítěznou.

Zlaté jablko nabídne bohatý program fanouškům Barum rally
Motorsport 3.8.2018

Doprovodný program k oblíbené motoristické akci začíná v obchodním centru Zlaté jablko už v pondělí 6. srpna. 48. ročník Barum Czech Rally Zlín si zde mohou návštěvníci zpestřit prohlídkou expozice rally speciálů známých jezdců či výstavy obrazů, soutěžemi o atraktivní ceny i autogramiádami.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi
Fotbal 22.7.2018

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve se prosadil po rohu Gajič, pak vyrovnal Matejov a když už vše směřovalo k remíze, trefil vítězný gól Jean-David Beauguel.

Městská sportovní hala Otrokovice dostala nový kabát
Sport 13.6.2018

V úterý 12. června v dopoledních hodinách se uskutečnilo slavnostní přestřižení pásky u příležitosti otevření nově zrekonstruované Městské sportovní haly Otrokovice.

Bára Karlíková přivezla z Londýna stříbro a bronz
Sport 22.5.2018

O uplynulém víkendu hostil Londýn mezinárodní závod v gymnastickém aerobiku Heathrow Aerobic Championships 2018. Mezi jedenácti státy měla zde své zastoupení i Česká republika. Nejúspěšnější ve finále v seniorské kategorii jednotlivkyň se stala otrokovická Barbora Karlíková.

Stanciu a Lafata přispěli k výhře Sparty nad Zlínem
Fotbal 5.5.2018

Po nepovedeném zápase v Ostravě přivítala Sparta Zlín. V ligových zápasech s Fastavem neprohrála od roku 2009 a tato bilance nekončí. Letenští totiž zvítězili 2:1 díky brankám Nica Stancia a Davida Lafaty, za hosty korigoval Ubong Ekpai.

Zlínský kraj podpořil sportovní akce a činnost částkou přesahující 16 milionů korun
Sport 1.5.2018

Částku v celkové výši 16 356 000 korun uvolnil Zlínský kraj na podporu sportovních a mládežnických akcí. Drtivá většina podpořených akcí však směřuje výhradně do sportu.

Zlín MOL Cup neobhájí. jejich cestu ukončil v semifinále Jablonec
Fotbal 26.4.2018

Po loňském senzačním vítězství v poháru, končí letos ševci těsně před branami finále. Stopku jim vystavil Jablonec, který na zlínské Letné vyhrál 1:0. O jedinou trefu utkání se ve 28. minutě zasloužil hostující Lukáš Masopust.

Sportovcem Zlínského kraje za rok 2017 byl vyhlášen boxer Miroslav Šerban
Sport 11.4.2018

Boxer Miroslav Šerban byl vyhlášen absolutním vítězem ankety Sportovec Zlínského kraje 2017. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v pondělí 9. dubna na zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně.

Zlín překvapivě veze tři body ze Slavie
Fotbal 2.4.2018

Zlín šel v Edenu brzy do vedení, sešívaní neproměnili penaltu, dvakrát trefili tyč, a i když se jim do půle podařilo vyrovnat, nakonec jsou bez bodu. O výhře Zlína rozhodl v nastaveném čase po rychlém brejku Ekpai.

Ve Zlíně rozhodla jediná branka, ševci doma padli s Plzní
Fotbal 19.3.2018

Utkání za mrazivého počasí začali lépe hosté, kteří šli ve 12. minutě zásluhou Koláře do vedení. Jak se později ukázalo, byl to také jediný gól zápasu.

Zlín vyřadil Hradec Králové v MOL cupu
Fotbal 15.3.2018

Žlutomodří se ujali vedení na začátku druhého poločasu, když se uchytila hlavička Kopečného. Pak přišlo několik nevyužitých šancí Votroků, leč bez gólového efektu. O postupu Zlína do semifinále poháru MOL Cup definitivně rozhodl v závěru Holzer, který využil rychlého protiútoku.

Drama mezi Olomoucí a Zlínem rozsekl v závěru Strapáč
Hokej 7.3.2018

Od čtrnácté minuty sice museli Kohouti dotahovat, ve druhé třetině se jim ale podařilo vyrovnat a na začátku třetí dokonce otočit vývoj utkání. Zlínu se ještě podařilo vyrovnat, jen čtyři minuty před koncem však vystřelil první vítězství pro Hanáky Petr Strapáč.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.